Apartamento Nautilus

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    1-slaapkamer Apartamento Nautilus Armação de Pêra is een goede keuze voor maximaal 6 gasten en biedt een welgelegen locatie binnen 14 minuten lopen van het Vissersstrand van Armação de Pêra. Dit appartement van 75 m² biedt toegang tot een buitenzwembad en ligt vrij dicht bij het Praia do Vale do Olival.

    Dit 1-badkamer appartement is op 250 meter van Praia Vale do Olival en op ongeveer 250 meter afstand van het Beijinhos-strand gelegen. Het Praia da Cova Redonda ligt op een korte afstand van deze accommodatie.

    Apartamento Nautilus biedt uitzicht op de zee en heeft een woonkamer uitgerust met airconditioning. Dankzij gratis draadloze internetverbinding kunnen gasten ook genieten van hun vrije tijd. Bij dit appartement zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Apartamento Nautilus heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een complete keuken met een waterkoker, een oven en keukengerei.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer45803/AL

    Kameropties bij Apartamento Nautilus Armação de Pêra

    Apartamento Nautilus biedt uitzicht op de zee en heeft een woonkamer uitgerust met airconditioning. Dankzij gratis draadloze internetverbinding kunnen gasten ook genieten van hun vrije tijd. Bij dit appartement zijn een douche aanwezig voor uw comfort. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto Apartamento Nautilus Armação de Pêra Buitenkant foto
    Superior Appartement

    Grootte: 75 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamento Nautilus Armação de Pêra

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Portimão
    23.4 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Beijinhos beach
    350 m
    Praia da Cova Redonda
    900 m
    Ermida de Santo Antonio
    1.1 km
    strand Praia dos Pescadores de Armação de Pêra
    1.1 km
    Igreja Matriz de Armacao de Pera
    1.1 km
    Fortaleza de Armacao de Pera
    1.1 km
    Intermarche Porches
    1.2 km
    Armacao Beach
    1.2 km
    Chapel of Our Lady of The Rock
    1.6 km

    Gastbeoordelingen van Apartamento Nautilus Armação de Pêra

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Apartamento Nautilus?
      De grootte van Apartamento Nautilus is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamento Nautilus Armação de Pêra